שבאבניקים עונה 2 פרק 1

אנחנו מקווים שאתם מוכנים, כי בחסדי השם – החבורה האהובה עליכם בטלוויזיה, חוזרת. שבאבניקים עונה 2 פה, זמינה בצפייה ישירה והולכת לרתק אתכם אל המסך עם המשך עלילותיהם של אבינועם, גדליה, מאיר דב וכל הדמויות המוכרות (וגם כמה חדשות).

איפה אפשר לצפות בשבאבניקים עונה 2?

שבאבניקים עונה 2 זמינה באתר שלנו ודרכנו תוכלו לצפות בפרקים החדשים של הסדרה. העונה השנייה עוסקת בחייהם של החבורה הצעירה לאחר שנבעטו מהישיבה בה למדו והחליטו לפתוח ישיבה חדשה משלהם. החדשות הרעות הן, שהישיבה הזו ממוקמת בלב רחוב חילוני טרנדי בירושלים עיר הקודש. החדשות הטובות הן, שהישיבה החדשה בהנהגת חבורת השבאבניקים עומדת להפיק את כל הרגעים הקומיים החריפים והבועטים האופייניים לסדרה ורק אלוהים יודע מה יעלה בגורלם בעונה הזו.

אנחנו ממליצים לשמור את הדף במועדפים ולהירשם אצלנו להתראות וברגע שיעלה פרק חדש תישלח אליכם התראה.

פרק הבכורה

שתף:

אנחנו ממליצים לשמור את הדף במועדפים ולהירשם אצלנו להתראות וברגע שיעלה או יודלף הפרק תישלח אליכם התראה. (לחצו כאן להרשמה להתראות, הצטרפו לערוץ הטלגרם)

ממשיכים את המסורת

העונה הראשונה והמוצלחת, הביאה לכך שהסדרה וחלק מהשבאבניקים זכו בפרסים יוקרתיים כגון: הסדרה הקומית, השחקן הטוב ביותר בסדרה קומית ופרסים על הבימוי והתסריט. מה שאומר שהעונה השנייה עומדת להיות לא פחות מאלוהית. מצד שני, שמענו גם על כמה בחורי ישיבה שהפכו לשבאבניקים בעצמם אחרי שהשתתפו כניצבים בתוכנית. אין ספק שמדובר בשעטנז ייחודי של ליהוק מוצלח, מקוריות, כישרון שזולגים גם אל ההוויה הישראלית הממשית. אבל דבר אחד בטוח – אי אפשר להוריד את העיניים מהמסך.

לפגוש את השבאבניקים הפנימיים שלכם

בין אם העולם החרדי מוכר לכם היטב והסדרה מתכתבת עם החיים כפי שאתם חווים אותם ובין אם שבאבניקים עונה 2 מספקת לכם הצצה לעולם זר ומוזר, אי אפשר שלא להתחבר לדמויות, לעלילה ולאפקט הקומי. זו הסיבה לפופולריות הגדולה של הסדרה, שכאמור זמינה כרגע בצפייה ישירה.

שתף:

3 comments

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *