שבאבניקים עונה 2 פרק 10

תקציר הפרק הקודם: הפרק נפתח בפגישה של אבינועם עם השדכן שם הוא מנסה לשדך בינו לבין בחורה מסוימת. אבינועם בהתחלה מתנגד בגלל שהיא באה ממשפחה מאוד עשירה והוא חושב שהאופי של בחורות כאלה הן לא בשבילו מכל מיני סיבות, אבל בסופו של דבר הוא משתכנע ויוצא איתה לדייט.

בדרך לדייט הוא פוגש את עדן ורואה שהיא צריכה עזרה עם הובלה קטנה, הוא כמובן מציע מייד את עזרתו ואחרי שהם מסיימים הוא מספר לה שהוא בדרך לדייט, מפה לשם הוא פורק בפניה את כל התסכול שלו מעולם הדייטים החרדי ושהוא מקנא בצורת חיים של החילונים.

בדייט הוא מגלה שזה בכלל לא הבחורה החרדית שהוא חשב שהוא יפגוש, הוא מגלה שהיא אוהבת פילאטיס, בדיוק חזרה מהופעה באמסטרדם ושהיא בכלל לא מצביעה למפלגות החרדיות.

רוצה מקור וידאו אחר?

שבאבניקים עונה 2 פרק 10

שתף:

אנחנו ממליצים לשמור את הדף במועדפים ולהירשם אצלנו להתראות וברגע שיעלה או יודלף הפרק תישלח אליכם התראה. (לחצו כאן להרשמה להתראות, הצטרפו לערוץ הטלגרם)

הדייט של אבינועם

אבינועם קצת מופתע ומציע לה להזמין בירה, כשהיא אומרת שהיא לא מעוניינת ושזה פחות מתאים אבינועם מטיח בה שהיא בחורה חרדית מרובעת ושהיא כלואה בתוך חוקים בלי טיפת היגיון. בתגובה היא קמה מהשולחן ומטיחה בה שהוא גזען, כן כן גזען ששונא חרדים ושהוא בא לפגישה בדעה קדומה עליה כאילו היא איזה בחורה שאופה עוגות כל היום, מאזינה לאברהם פריד ועוד כל מיני תוויות שהוא הצמיד לה. ולגבי הבירה לא רציתי כי אני חולת צליאק.

גדליה שקם קצת מצונן באותו יום בטוח שזה היום האחרון שלו בעולם הזה ושנגזר דינו, מבקש מה-שבאבניקים להעתיר בתפילות עבורו ולדאוג שכל הבית מדרש יקרעו את השמיים בתפילות עבורו. השבאבניקים לעומת זאת לא מתרגשים מזה ומבקשים ממנו לקחת כדור, לנוח טיפה ולהפסיק לבכות.

מעתירים תפילות לרפואת גדליה בפרק 10

אחרי שזוג המעכרים יורדים לבית מדרש להבעיר את השטח הם פוגשים את השבאבניקים בפרק 10 של עונה 2 והם מספרים להיום שהיום בד' בשבט יש סגולה מאוד חזקה שבה צריכים שני אנשים לקרוא שלושה ספרי תהילים וזה יעזור מאוד לרפואת הראש ישיבה, וגם לזיווג הגון בשבילם.

בינתיים גדליה מתקשר לדבורה ומבקש ממנה לבוא לבקר אותו בשעת חוליו, הוא אף אומר לה שמי שבא לבקר את החולה לוקח אחד משישים מחוליו וזה יעזור לו להבריא. היא מספרת לו שיש לה כדורים ממש טובים שיעזרו לו להבריא ושהם בדרך אליו.

נחמה השותפה של דבורה מהדירה מפתיעה את גדליה שציפה לראות את דבורה, היא מספרת לו שהיא ביקשה ממנה להביא לו את הכדורים בגלל שהיא הייתה צריכה ללכת לאיזה יום פתוח של הלימודי תורה שלה. מפה לשם נחמה נשארת לבשל לו ארוחה שתחזק אותו קצת.

השבאבניקים בעונה 2 פרק 10 – צפייה ישירה

הדייט של לייזר בשבאבניקים עונה 2 פרק 10

לייזר לא מסכים לוותר על אביגיל והוא מגיע לאזור בית הספר של הילד שלה ומדבר איתה תוך כדי נסיעה. הוא מספר לה על רבי עקיבא שאשתו חיכתה לו 24 שנים עד שהוא למד את התורה ונהפך לרבי עקיבא ושהיא לא צריכה אפילו לחכות כזה הרבה זמן. הוא מזמין אותה ליום כיף איתו בתל אביב והיא לשמחתו מסכימה ונכנסת לרכבו.

הוא לוקח אותה לפארק בגין בתל אביב ששוכן כל חוף הים. הם מדברים קצת כשפתאום מגיעה חבורה של חרדים שאחד מהם היה שותף לשעבר של לייזר בישיבה הקודמת שלו. לייזר שמפחד מהפה הגדול שלו מנסה להתחבאות ומפה לשם הוא כמעט הורס גם את הפגישה הזאת.

מאיר שכבר לקראת סגירת השידוך מגיע עם הוריו והשכן לפגוש את הוריה. בפגישה ביניהם אבא של מאיר מספר שהוא חשב על זה בדרך ושהיום נהיו כבר זמנים מודרניים ומי היה מאמין שמשפחת סבג הספרדית תתחתן עם גוטליב האשכנזית (מאיר עדיין לא סיפר לו שהוא שינה את שם משפחתו..). אבא של הכלה קצת מבולבל ובא להגיב כשהשדכן מציל את המצב ומסיט את תשומת הלב לכלה שמגיעה.

שתף:

One comment

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *