שבאבניקים עונה 2 פרק 12

שבאבניקים עונה 2 פרק 12 לצפייה ישירה זמין כאן. תקציר הפרק הקודם: הפרק מתחיל עם גדליה שהלך להתפלל עם ארוסתו בכותל. אחרי התפילה דבורה מנסה לפרגן לגדליה ולהחמיא לו, אך גדליה לא נותן לה להשלים משפט. דבורה שואלת לפשר הדבר, והוא עונה לה שזה מכיוון שהוא לא מסוגל להביע רגשות במילים וקשה לו עם המעמד הזה.
דבורה נותנת לו נגן עם כמה שירים ואומרת לו שאולי זה יעזור לו.

רוצה מקור וידאו אחר?

רוצה מקור וידאו אחר? לחץ כאן

שבאבניקים עונה 2 פרק 12

שתף:

אנחנו ממליצים לשמור את הדף במועדפים ולהירשם אצלנו להתראות וברגע שיעלה או יודלף הפרק תישלח אליכם התראה. (לחצו כאן להרשמה להתראות, הצטרפו לערוץ הטלגרם)

גבר הולך לאיבוד

בלילה, גדליה שומע את השירים שהם של שלמה ארצי, ונרדם איתם לשינה ערבה מאוד..
השבאבניקים מתחילים להתכונן ליום הפתוח. גדליה ניגש לעמדה שלו למסור דבר תורה ולהרשים קצת את הבחורים, אך משום מה הוא טיפה מאבד את זה ומכניס כל מיני משפטים לא קשורים באמצע הדרשה.

הבחורים מתחילים לדאוג קצת ושואלים אותו עם הכל בסדר, אך גדליה ממשיך בשלו וממשיך ביתר שאת לזרוק משפטים שמסתבר שהם לקוחים מהשירים של שלמה ארצי.
השבאבניקים בעונה 2 פרק 12 מפסיקים מיד את הדרישה, ולוקחים אותו לצד, שם הם מבינים וגם גדליה מבין שנכנס לו איזה דיבוק או משהו בסגנון עם הנשמה של שלמה ארצי.

הנשמה של שלמה ארצי

גדליה בודק עם השבאבניקים מי זה שלמה ארצי, ומגלה ממאיר ששלמה הזה לא איזה רב אלא זמר מאוד מפורסם שמרקיד מעורב.
אחרי הגילוי המרעיש הזה גדליה מודיע לחבריו שהוא לוקח הפסקה מהבית מדרש, כיוון שאם נשמה כמו שיש לו עכשיו הוא לא יכול להיכנס לבית מדרש.

הראש ישיבה שלנו מתקשר לארסותו דבורה ומטיח בה שהיא מנסה להרוס לו את החיים, ושהיא הביאה לו את הנגן הזה מסיבות פסולות ח"ו. הוא אומר לה שעקב השמיעה של שיריו, הוא השתגע לגמרי ושהנשמה שלו (שלמה ארצי) נכנסה לתוכו והשתלטה עליו.
דבורה אומרת לו שהסיבה היחידה שהיא הביאה לו את זה, בשביל שהוא יפתח קצת את הראש, יהיה יותר פתוח וקשוב לרגשות שלו.

שבאבניקים עונה 2 חוזרת, ברוך השם. העונה הראשונה הייתה לא רק יצירת מופת קומית חריפה, היא גם עוררה שיח על נושא שנדמה שעוסקים בו תמידית, אך דנים רק בהיבטים מסוימים מאוד שלו. גם כשמדברים על הבעייתיות של החברה החרדית, על נוער השוליים של החברה הזו, כמעט שאף אחד לא מדבר.

בתרבות סגורה השואפת לשמור על התדמית הטהורה שלה בכל מחיר, שבאבניקים אמיתיים הם לא משהו שמתגאים בו ובטח שלא הופכים אותו לסדרת טלוויזיה. אבל בשבאבניקים הסדרה בעטה בכל המוסכמות האלו ועונה 2, שזמינה כבר כאמור דרך צפייה ישירה, הולכת להשלים את מה שהתחילו ארבעת נערי הישיבה הסוררים.

השבאבניקים בעונה 2 – פרק 12

הסדרה הכתה גלים הן בחברה החילונית, בה זכתה בשלל פרסים יוקרתיים והן בחברה החרדית – השמועה אומרת כי ניצבים שהשתתפו בה סולקו מהישיבות בהן למדו והפכו לשבאבניקים אמיתיים.
אל הדמויות המוכרות: דב, מאיר, גדליה ואבינועם, מצטרפות דמויות חדשות, מצחיקות ומרגשות, המניעות את העלילה לכיוונים בלתי צפויים.
השבאבניקים הקימו ישיבה משלהם, מה שבוודאי יגרור מגוון סיטואציות עם הרחוב החילוני והדתי.

שבאניקים עונה 2 פרק 12 זמינה בצפייה ישירה, מה שאומר שאתם יכולים ליהנות ממנה הרבה לפני כולם. החוויה של צפייה ישירה בסדרה שנמצאת ככל הנראה בדרך הנכונה להפוך לנכס תרבותי על-זמני, מאפשרת לכם להיות מעודכנים ועכשוויים.

שתף:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *