שבאבניקים עונה 2 פרק 13

לצפייה בפרק גללו למטה. תקציר הפרק הקודם: הפרק נפתח עם סדרת צילומים לשבאבניקים שמספרים על הישיבה החדשה שפתחו, וכמה חשוב להם שזה לא עוד סתם ישיבה אלא משהו מיוחד במינו וכולי.

היום הראשון ללימודים

השבאבניקים חוגגים את הקמת הישיבה בפרק 13

היום הראשון ללימודים של ישיבת חברון החדושו, מתחיל עם שירת "ימים על ימי מלך תוסיף.." סוערת ומלווה במחיאות כפיים והתרגשות רבה, קבלת פני ראש הישיבה הגאון הרב גדליה שליטא.

הראש ישיבה נושא נאום קצר, בו הוא מספר לתלמידים על ההשקעה הרבה בכל פרט הכי קטן שיהיה, וכל זה כל מנת שיוכלו ללמוד בנחת וללא הפרעות. הוא מספר להם גם על המזגנים החדשים שהישיבה התרימה, ומסיים את הנאום שלו באיחולי הצלחה ומפעיל את המזגן..

ברגע שגדליה לוחץ על השלט, כל החשמל קופץ ובחורי הישיבה מתחילים להתרעם על זה שאולי אין תקציב ושזה לא מתאים בכלל כל הסיפור הזה.

גדליה לא נלחץ ומחליט לנסות לתקן בעצמו. הוא אומר לתלמידים שבתורה הקדושה הכל כתוב כולל כימיה, פיזיקה ואפילו כל החומר לימוד של החשמלאי מוסמך.
הניסיון של גדליה לתקן את התקלה מסתיים בחשמולו לעיני כל הישיבה.
אחרי שכל הניסיונות כשלו, הבחורים נשארים ללמוד בחום הכבד בלית ברירה עד להגעת הגנרטור.

אחד הבחורים מבקש להתייעץ עם הרב ומספר לו על השידוך שלו שאומנם היא בחורה מודרנית ועם טלפון חכם ועוד כמה דברים, אבל עכשיו שומו שמים, הבחורה רוצה להוציא רישיון נהיגה! הראש ישיבה שומע את זה ואומר לו שהוא חייב לעצור את זה, אם לא זה רק עניין של זמן עד שהיא גם תרצה פאה עם גוונים וה' ישמור מה עוד היא תבקש.

תוך כדי השיחה ביניהם אחד הבחורים מספר לראש ישיבה שחלק מהבחורים (כנראה שבאבניקים) יצאו לבחוץ עקב החום הכבד, שם יש קבוצה של נשים שעושות יוגה בלבוש מינימלי.

גדליה מכנס צייד ישיבת קבינט עם כל השבאבניקים מצוות הישיבה והנספחים. בישיבה גדליה אומר להם שחייבים למצוא פתרון למצב הזה ואם לא ימצאו פתרון עוד היום כל הבחורים יברחו מהישיבה.
אבינועם לא מסכים שהם ידברו עם הבחורות ומבטיח להם שהוא יימצא לזה פתרון עוד היום.

אבינועם מדבר עם אחד מהחברה של היוגה ומנסה לשכנע אותו בחיה ותן לחיות וכולי אך השיחה בינהם לא הולכת כך כך טוב ואבינעם כמעט מתייאש. בסופו של דבר הם מצליחים לסגור ביניהם על עסקה מעניינת שהם ימצאו מקום חדש לעשות תיוגה בתמורה למחשב החדש שאבינועם קנה..

אבינועם מנסה לדבר על ליבו – פרק 13

בינתיים לייזר מתארגן לפגישה שלו עם אביגיל. אביגיל שלחה לו כבר בבוקר הודעה שהיא טובלת היום ואח"כ הם ייפגשו. לייזר מתחבט המון האם ללכת או לא מכיוון שיש איסור חמור על בעילת פנויה.

הפגישה של לייזר

בדרך לייזר עוצר בבית קפה מקומי, שם הוא פוגש את סבא שלו שנפטר שמנסה לשכנע אותו לא ללכת ואומר לו שזה חמור מאוד מה שהוא רוצה לעשות. הסבא מספר לו על אמא שלו שהייתה בסיביר עשר שנים ולא שכבה עם בעלה בגלל שלא היה מקווה כשר באזור.

רוצה מקור וידאו אחר?

רוצה מקור וידאו אחר? לחץ כאן

שבאבניקים עונה 2 פרק 13

שתף:

אנחנו ממליצים לשמור את הדף במועדפים ולהירשם אצלנו להתראות וברגע שיעלה או יודלף הפרק תישלח אליכם התראה. (לחצו כאן להרשמה להתראות, הצטרפו לערוץ הטלגרם)

לייזר לא משתכנע ונוסע לביתה של אביגיל, כשבדרך מצטרפים אליו לנסיעה גם סבו ועוד כמה אורחים ואפילו גדליה קפץ לביקור.. הם ממשיכים לנסות לשכנע אותו בחומרת המעשה אך כל זה לא עוזר ולייזר עולה לביתה. אך ברגע האמת הוא חוטף פיק ברכיים וחותך מהמקום.

גדליה לוקח אחריות

גדליה מספר לצוות שהוא היום גרם לשבירת שידוך. הרב בלוך שגם נמצא בפגישה מרגיע את גדליה ואומר לו שלנהל ישיבה זה לא קל ועוד יהיו לו הרבה משברים. אבל למעשה עכשיו הוא צריך ללכת לבחורה ולתקן את השידוך שהוא הרס.

שתף:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *