שבאבניקים עונה 2 פרק 15

לצפייה בפרק גללו למטה. שבאבניקים עונה 2 חוזרת, ברוך השם. העונה הראשונה הייתה לא רק יצירת מופת קומית חריפה, היא גם עוררה שיח על נושא שנדמה שעוסקים בו תמידית, אך דנים רק בהיבטים מסוימים מאוד שלו. גם כשמדברים על הבעייתיות של החברה החרדית, על נוער השוליים של החברה הזו, כמעט שאף אחד לא מדבר.

בתרבות סגורה השואפת לשמור על התדמית הטהורה שלה בכל מחיר, שבאבניקים אמיתיים הם לא משהו שמתגאים בו ובטח שלא הופכים אותו לסדרת טלוויזיה. אבל בשבאבניקים הסדרה בעטה בכל המוסכמות האלו ועונה 2, שזמינה כבר כאמור דרך צפייה ישירה, הולכת להשלים את מה שהתחילו ארבעת נערי הישיבה הסוררים.

הסדרה הכתה גלים הן בחברה החילונית, בה זכתה בשלל פרסים יוקרתיים והן בחברה החרדית – השמועה אומרת כי ניצבים שהשתתפו בה סולקו מהישיבות בהן למדו והפכו לשבאבניקים אמיתיים.
אל הדמויות המוכרות: דב, מאיר, גדליה ואבינועם, מצטרפות דמויות חדשות, מצחיקות ומרגשות, המניעות את העלילה לכיוונים בלתי צפויים.
השבאבניקים הקימו ישיבה משלהם, מה שבוודאי יגרור מגוון סיטואציות עם הרחוב החילוני והדתי.
שבאבניקים כבר מודעת לכוח שלה כסדרה מוצלחת ונוגעת ללב, כמו גם לאפשרות שלה לשחוט (בשחיטה כשרה בלבד) כמה פרות קדושות. לכן, יוצרי הסדרה וגם השחקנים המופלאים, מותחים את גבולות התסריטאות והקומדיה.

רוצה מקור וידאו אחר?

רוצה מקור וידאו אחר? לחץ כאן

שבאבניקים עונה 2 פרק 15

שתף:

אנחנו ממליצים לשמור את הדף במועדפים ולהירשם אצלנו להתראות וברגע שיעלה או יודלף הפרק תישלח אליכם התראה. (לחצו כאן להרשמה להתראות, הצטרפו לערוץ הטלגרם)

שבאניקים עונה 2 זמינה בצפייה ישירה, מה שאומר שאתם יכולים ליהנות ממנה הרבה לפני כולם. החוויה של צפייה ישירה בסדרה שנמצאת ככל הנראה בדרך הנכונה להפוך לנכס תרבותי על-זמני, מאפשרת לכם להיות מעודכנים ועכשוויים.

שתף:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *