שבאבניקים עונה 2 פרק 2

אז מה היה לנו?
בעונה הראשונה כזכור, נהרג ראש הישיבה כאשר נברשת אולם הלימוד של הישיבה נפלה על ראשו. בעקבות כך מונה הרב שפיצר במקומו לראש הישיבה. הרב, שהיה ידוע בגישת החינוך הקפדנית שלו גרש את מאיר מהישיבה. חבריו כמובן נלחמו כדי להשיבו בדרכיהם הייחודיות והצליחו. העלילה מסתעפת כשחיכוכים מתגלעים בין הרב בלוך לרב שפיצר באשר לגישת החינוך.

גישתו של הרב שפיצר גורמת למרד של התלמידים בישיבה. לאחר החלטת גדול הדור כי הרב שפיצר אינו מתאים לתפקידו, חוזר הרב בלוך. העונה הראשונה מסתיימת כשלהפתעת ארבעת התלמידים, דווקא הוא מחליט כי עדיף שהם יעזבו את הישיבה.

שבאבניקים עונה 2 פרק 2

שתף:

אנחנו ממליצים לשמור את הדף במועדפים ולהירשם אצלנו להתראות וברגע שיעלה או יודלף הפרק תישלח אליכם התראה. (לחצו כאן להרשמה להתראות, הצטרפו לערוץ הטלגרם)

בעונה השניה של שבאבניקים, שעלתה לצפייה ישירה החודש. החבורה שסולקה מהישיבה הנחשבת, נמצאת בבעיה רצינית. הם חייבים להיות בישיבה טובה, כדי לשמור על שמם ולזכות בשידוך הולם. אך גם לא מוכנים לוותר על הנאות החיים. הם צריכים לראשונה למצוא פתרון בעצמם למבוי הסתום אליו נקלעו. הם מחליטים להקים ישיבה פיקטיבית בדירת סבתו של לייזר. הדירה נמצאת בשכונה חילונית והם מצליחים לעורר את זעמם של התושבים באזור. העונה השניה מבוססת על החיים האמיתיים ונוגעת ביחסים המורכבים שבין העולם החרדי לעולם החילוני.

מי עומד מאחורי הדמויות האהובות בסדרה?
את רביעיית השבאבניקים מגלמים בהצלחה השחקנים המוכשרים דניאל גד, אורי לייזרוביץ, ישראל אטיאס ועומר פרלמן. בתפקידי המשנה משתתפים טאלנטים מוכשרים נוספים. בינהם מאיה ורטהיימר, גולן אזולאי, דב נבון, עומר חזן, דניאל מורשת, שולי רנד, אוראל צברי, אורטל בן שושן ועוד.

השבאבניקים פותחים ישיבה

סדרת הדרמה הקומית מבית הוט חוזרת ובגדול. לאחר מעל שנתיים של ציפייה לעונה ה-2 של שבאבניקים, צילומים שנדחו ובוטלו בעקבות הקורונה. השחקנים האהובים חוזרים. הסדרה מספרת על חייהם הלא שגרתיים של ארבעת בחורי הישיבה השוכנים בפנימיה של ישיבת " נתיבות אברהם". הבחורים הם, אבינועם לסרי הבן של חבר הכנסת מש"ס. דב לייזר בראון, הבחור המיוחס, בנו של עורך הדין הידוע. מאיר סבג התלמיד הפשוט, המתקשה בלימוד וכמובן גדליה, הבחור הלמדן, המקפיד על כל פרט בענייני ההלכה. כל אלו חוזרים בגדול, בעלילה מרתקת שמסתעפת ומאפשרת לנו ללמוד בצורה מהנה וקומית על הלבטים והשיקולים שמאפיינים את עולמם של בחורי הישיבות.

שתף:

One comment

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *