שבאבניקים עונה 2 פרק 9

תקציר הפרק הקודם: כזכור לייזר השבאבניק הסכים בסוף לזוג המעכרים להצטרף כשותפים בישיבה ובדירה תמורת תשלום מראש של חצי שנה.

השבאבניקים בעונה 2 פרק 9 (או אחד לפני..) פותחים את הבוקר עם ארוחת בוקר מהסרטים שהכינו להם שתי המצטרפים החדשים עם כל מעדני העולם הזה.
הם מקבלים את גדליה בשירת "ימים על ימי מלך תוסיף שנותיו בכל דור ודור.." ומזמינים אותו להצטרף לארוחה החגיגית. הם מסיימים את הארוחה כמובן לא לפני שעושים זימון וברכת המזון כהלכתה.

רוצה מקור וידאו אחר?

שבאבניקים עונה 2 פרק 9

שתף:

אנחנו ממליצים לשמור את הדף במועדפים ולהירשם אצלנו להתראות וברגע שיעלה או יודלף הפרק תישלח אליכם התראה. (לחצו כאן להרשמה להתראות, הצטרפו לערוץ הטלגרם)

אבינועם בא להכין לו קפה כשפתאום הוא פוגש את אביו שנכנס לתוך הדירה. אביו שנמאס לו מכל העניין הזה של הישיבה פונה לשאר השבאבניקים בפרק ומסביר להם שהבן שלו פשוט רומס את אביו והורס את המשפחה שלהם בגלל שהשם של מנכ"ל  הישיבה הוא אבינועם לסרי ומכוון שגם האחראי על תקציבי הישיבות הוא לסרי (אבא שלו..) לא ירחק היום שאיזה עיתונאי יעשה את ההקשר ויחשדו שיש פה שחיתות.

טפירו ששומע הכל מהצד מציע הצעה שאי אפשר לסרב לה, מכיוון שכל הבעיה היא שהשם של המנכ"ל הוא לסרי אז בוא נשנה את זה לשם אחר ובשביל הדוגמא הוא מציע ל-שבאבניקים את השם שלו. ההצעה מתקבלת ברוב קולות וטפירו מוכתר כהמנכ"ל החדש.

אחרי שהכל בא על מקומו בשלום, גדליה מנסה לנהל שיעור תורה בבית מדרש כשברקע טפירו והבן זוג שלו לא מפסיקים להרעיש בחיפוש אחרי איזה דף, טפירו פונה לראש ישיבה ומבקש ממנו אישור לקיים מנהג מסוים שאומר שבחודש, ביום, בשעה ובדקה התשיעית כל מה שתבקש תקבל. גדליה אומר להם שאומנם מנהג זה אותיות גיהינום אבל בסופו של דבר הוא מאשר להם לעשות את זה למורת רוחם של השבאבניקים.

השבאבניקים בפרק מאוד מאוכזבים מההחלטה של ראש הישיבה ואומרים לגדליה שהם מנסים לבנות פה ישיבה עם סגנון מסוים וכל המנהגים האלה לא מתאימים לפה.

שבאבנקים עונה 2

גדליה נפגש עם דבורה שמנסה לשפר ביניהם את התקשורת, ומבקשת ממנו שיגיד לה איך הג'קט החדש שלה, גדליה אומר לה שאין לו דעה בנושא ואחרי שדבורה אומרות לו שהוא יכול להגיד תאמת אז הוא כמובן אומר את האמת שלו שהג'קט הזה מכוער ובכללי הצבע הזה לא מתאים לה והיא נראית כמו כובסת. הם מסיימים את הפגישה בהודיה לבורא עולם על השידוך המופלא הזה ונפרדים בחיוך

שבאבניקים פרק 9 עונה 2

אחרי שלייזר רואה שהפגישה בין גדליה לאחותו הייתה כל כך טובה הוא מחליט ללכת להיפגש עם יוכבד. בפגישה בינהם הם מרכלים על זוג שיושב למטה לדייט ויוכבד אומרת שלפני הרבה הרבה שנים גם היא הייתה כזאת עד שיום אחד הכלב הזה בגד בה עם המזכירה שלו.

יוכבד מנסה להבין למה הוא נפגש איתה ואומרת לו שהוא בדיוק הטיפוס שישיג כל בלונדינית עם איזה אבא יהלומן מהסמינרים הכי טובים אז למה לעזאזל הוא נפגש עם אחת גרושה ועוד עם ילד? לייזר עונה לה שזה בגלל הכרטיסים שיש לה לאדל באמסטרדם ובגלל עוד כמה דברים שלא נפרט פה. הם מסיימים את הפגישה בהבטחה שלא ייפגשו שוב ומאחלים בהצלחה אחד לשני.

אבינועם יושב עם החברה החילונים מהשכונה ומתנהל ביניהם דיון על כל העניין של ה-9 דקות. אבינועם מנסה לשכנע אותם שזה סתם חרטא כל הדבר הזה כשפתאום טפירו מגיע, השבאבניקים פרק 9, וכשהחברה שואלים אותו מה העניין של זה, הוא פונה אל אחת מהם ושואל מה הדבר שהיא הכי רוצה בעולם, היא אומרת לו שהיא הכי רוצה שהצוואר התפוס שלה ישתחרר והוא מבטיח לה שהיום בשעה 19:21 שזה הדקה התשיעית היא תתרפא, ואם לא הוא מבטיח לכולם כנאפה מוואדי ג'וז (הכשרה כמובן).

ל-אבינועם נמאס מכל הדבר הזה והוא מעדכן בחזרה את השם של מנכ"ל הישיבה לשלם שלו.

בינתיים מאיר נפגש עם השידוך שלו, ומגלה שהוא בדרך ליום הולדת של אבא שלה ושהוא יפגוש שם את כל המשפחה. כזכור מאיר תכנן להודיע לה בפגישה שהוא רוצה לבטל את השידוך ועכשיו הוא לא יודע מה לעשות עם עצמו.

מסיבת היום הולדת – פרק 9

הוא מתקבל בשירים ובמחולות וכל המשפחה מסביב מתרגשת ובטוחה שהם אוטוטו מתחתנים, ואבא שלה מגדיל לעשות ומביא למאיר כרטיס אשראי ואומר לו שהוא נוהג לתת את זה לכל החתנים שלו.

גדליה נפגש עם הראש ישיבה הקודם שלו ושוטח בפניו את אירועי הפגישה האחרונה, הרב שואל אותו מה החלום שלו וגדליה אומר לו שהוא יהיה ראש ישיבה של אלפי תלמידים ושהוא ייכנס לבית מדרש וכולם ישירו לכבודו (יומים על ימי מלך תוסיף… ) ושהוא יזכה בכבוד גדול. הרב אומר לו שזה בדיוק מה שגם דבורה רוצה, שיעריכו אותה, שתעריץ את האדמה שהיא דורכת עליה ושזה הדרך להצלחת הנישואים שלהם.

סוף דבר: גדליה שוכר נגנים ומפתיע את דבורה שיושבת באותו זמן עם חברות שלה בקצפת ושר לה מול כולם יומים על ימי מלך תוסיף…

שתף:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *